сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Лишаи Кауфер за „Хафингтон пост“: Македонската храна е скриено богатство (видео)

Македонската храна е скриено богатство и заслужува поголемо внимание.

Ова е насловот на блогот што го објави Лишаи Кауфер, пр косултант за храна и пијалаци, на агрегаторот за вести Хафингтон Пост.

 

извор: Телевизија Нова

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top