недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 49 ново

Дилара од „Парампарче“ во најпровокативно издание досега!

dilara

Верните гледачи на турската серија „Парампарче“ ја запознаа Дилара како дама во едно отмено и елегантно издание. Токму од таа улога актерката Ебру Озкан стегна огромна популарност, која претходно не и ја донесе ниедна од улогите што ги имаше во останатите турски серии.

Поради тоа, Ебру се почесто има понуди за интервјуа и фотосесии во магазини, а на една од нив  позираше во провокативно издание во долна облека.

Погледнете го најпровокативното од Дилара:

dilara2

dilara3

dilara4

dilara5

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top