среда, 23 мај 2018 | Вести денес: 60 ново

Skiers and snowboarders dressed as Santa participate in a charity run down a slope at Sunday River Ski Resort in Newry, Maine

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top