среда, 20 јуни 2018 | Вести денес: 42 ново

A dog with a Santa hat waits with its owner to start the annual charity Santa run in Loughborough

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top