четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Дилара се омажи на „Стани моме да заиграш“ (ВИДЕО)

 

Дилара од хит серијата „Парампарче“ оваа година се омажи за актерот со македонско потекло, Ертан Шабан. Погледнете како Дилара играше на својата свадба на „Стани моме да заиграш“ испеана на турски.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top