петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 42 ново

Исчезна жена од Ѓорче Петров

Вчера во 17.00 часот С. Ј. (24) од Скопје, во ПС Ѓорче Петров пријавила дека на 10 септември од својот дом во непознат правец,  се одалечила нејзината мајка С.Ј. (43).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top