вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 87 ново

Кому му стои подобро: Пејачката и водителката во исто бикини (ФОТО)

И водителката и пејачката се познати по своето бујно деколте, а заеднички им е и костимот за капење кој овие две Македонки го одбрале за ова лето.

Анастасиј Петреска и Маја Поцеска на грчките плажи се сончаа во црно-бело бикини, а вие одлучете која од нив го носи подобро.

13606567_10209059125291169_779232872734448157_n Anastasija-Petreska-1

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top