сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Жешката Нивес Целзиус советува:Треба да си секси и кога работиш по дома!

nives

Иако е многу зафатена, Нивес Целзиус покажа дека не ги запоставува домаќинските работи.

Нивес неколку пати покажа колку е секси кога работи по дома, но со последната фотографија се надмина себеси, а обожавателите се одушевени.

nives2

-И додека се работи дома, треба да бидеш секси…Никогаш не знаеш кога на вратата ќе дојде принцот и ќе ти ја донесе стаклената чевличка – напишала Нивес под фотографијата на која пегла во маица која е невозможно целосно да се закопча и жешки панталони.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top