петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 102 ново

Погледнете која холивудска ѕвезда ја гушка Нина Бадриќ(фото)

нина

Пејачката Нина Бадриќ имала прилика да запознае еден од најпознатите актери на денешницата Брус Вилис, па и да се фотографира со него.

Бадриќ на Инстаграм сподели фотографија со Брус Вилис и во рок од неколку часови доби на илјадници лајкови.

Инаку фотографијата е направена од пред 10 години.

нина2

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top