четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 102 ново

Татјана ужива во Турција со нејзиниот партнер (ФОТО)

Популарната телевизиска презентерка Татјана Стојановска од „Канал 5“ од неодамна паузира од работните обврски пред камера и ужива во Анталија, Турција заедно со својот партнер Михаил, бизнисмен од Скопје.

tanja.jpg500

1tanja.jpg500

Вљубената двојка беше на парасејлинг, а прекрасните моменти ги објавија на своите Фејсбук профили.

2tanja.jpg500

3tanja.jpg500

4tanja.jpg500

5tanja.jpg500

6tanja.jpg500

Извор: Курир

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top