недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 80 ново

Архива по таг: ѓорѓе иванов

Македонија

Честитка од Иванов за Велигден: Помирувањето во македонското општество треба да биде обновување на посветеноста кон нашата заедничка иднина

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, по повод големиот христијански празник Воскресение Христово...

Top