сабота, 21 октомври 2017 | Вести денес: 1 ново

Архива по таг: шилегов

Македонија

Што бараат Шилегов, Зекири и Адеми во Теарце: СДСМ и Соросоидите во последен обид да испровоцираат инцидент по наредба на Заев! (ВИДЕО)

Носителот на листата за ИЕ 6 Петре Шилегов и членот на извршниот одбор на СДСМ во Теарце предизвикуваат изборни...

Top