петок, 25 мај 2018 | Вести денес: 73 ново

Архива по таг: Харадинај

Македонија

Навреда за годишнината од убиствата: Заев беше дома кај Харадинај, чија Влада даде пари за терористите кои убиваа македонски полицајци во Куманово

На годишнината од убиството на осум македонски полицајци и ранувањето на повеќе од 30 нивни колеги, Зоран Заев...

Top