недела, 20 август 2017 | Вести денес: 80 ново

Архива по таг: фестивал

Култура

Бојан Вулетиќ за македонската премиера на „Реквием за госпоѓа Ј“: Почестен сум што филмот се враќа таму од каде што излезе! (галерија)

Со македонската премиера на филмот „Реквием за госпоѓа Ј“ вчера вечер свечено беше отворено 20. издание на „Скопскиот...

Top