четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 104 ново

Архива по таг: Тодоров

Македонија

Бомба за Милошоски, куршуми за Тодоров: Црната кампања на СДС ги поттикна насилниците да посегнат по животот на политичките противници

  Штотуку беше извршен обид за убиство на досегашниот министер за здравство и поранешен пратеник и висок функционер...

Top