сабота, 20 јануари 2018 | Вести денес: 43 ново

Архива по таг: тепачка

Сцена

Се појави видео запис од скандалозниот дочек на Нова година во Будва: Тепачката меѓу Тифа и Ален ја бранува јавноста (галерија+видео)

Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ Тифа во новогодишната ноќ настапија во Будва, каде дојде до скандалозна тепачка. Имено,...

Балкан

Хрватските медиуми имаат нови сознанија: Ни борба за превласт, ниту предизвикување нереди во Белград, целта на инцидентот била исфрлање на „Партизан“ од Европа?!

Најновите информации за нередите во Беград ги донесува „Јутарњи лист“ кој повикувајќи се на извори блиски на...

Top