вторник, 28 март 2017 | Вести денес: 20 ново

Архива по таг: СЈО

sud_5-640x358
Македонија

СДСМ преку СЈО се пресметува со медиумите што не им се под контрола: Поранешната сопруга на министерот на СДСМ Владо Димов реши да го притвори Сеад Кочан

Сопругата Владо Димов, министер во времето на СДСМ, кој преку изигрување на законите се здоби со противправна...

Top