недела, 26 февруари 2017 | Вести денес: 75 ново

Архива по таг: Сорос

soros (1)
Македонија

Под дрво и под камен: Сорос бара светски медиум за да се спротистави на злоупотребите од Сорос, УСАИД и Амбасадата на САД во Македонија

Деновиве фондацијата „Отворено Општество“ и целата мрежа на Сорос се ставени во функција да најдат голем меѓународен...

Top