сабота, 24 март 2018 | Вести денес: 28 ново

Архива по таг: Собрание

Македонија

Поради политички прогон на неистомислениците и апсење на пратеници: Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ нема да учествува во работата на Собранието

Денес во Собранието на Република Македонија се закажани три седници. Сакаме да ве информираме дека Пратеничката...

Top