сабота, 17 февруари 2018 | Вести денес: 65 ново

Архива по таг: сестра

Балкан

Убиството на неговата помала сестра било предупредување: Сите мислеле дека е само чистачка, се додека Бојку не дошол по нејзиното тело

Контроверзниот некрунисан крал на проституцијата на Балканот, Дилавер Леку Бојку, пред околу 3 недели беше убиен...

Top