среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 50 ново

Архива по таг: СДСМ

Македонија

Кабинет на Иванов: Вистината боли, дотолку повеќе што раководството на СДСМ е свесно за предавството коешто го нуди на македонскиот народ

Кабинетот на претседателот на државата Ѓорге Иванов најостро ги отфрла тврдењата на пратеникот на СДСМ Костадин...

Top