четврток, 20 јули 2017 | Вести денес: 96 ново

Архива по таг: роденден

Македонија

27. роденден на ВМРО ДПМНЕ: Борбата за подобра Македонија никогаш не престанува, битката тукушто започна! (видео)

ВМРО-ДПМНЕ денеска прославува 27 години од постоењето на политичката партија или 124 години од основањето на Организацијата. Единствени”...

Top