среда, 13 декември 2017 | Вести денес: 0 ново

Архива по таг: протест

Македонија

Груевски: Заеви си купија 22 % од фирма со над 7.000 метри квадратни простор, за пари со кои граѓаните може да купат само гарсоњера

На денешниот протест организиран од страна на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, пред граѓаните се обрати лидерот на партијата...

Top