среда, 24 мај 2017 | Вести денес: 61 ново

Архива по таг: политичка криза

sindikati-ivanov-640x360
Македонија

Сто илјади синдикалци го поддржаа Иванов: Одлуката е државничка и храбра, на граѓаните им треба просперитетна држава, а не нечија жртва

Синдикатите од Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија и синдикати од Сојузот на синдикати на Македонија,...

Top