недела, 22 јули 2018 | Вести денес: 0 ново

Архива по таг: Општина Аеродром

Скопје

Граѓаните од Аеродром против бетонската џунгла: Осамнаа билборди со натписи Добредојдовте во зградодром, Марин го боли ДУП-Е за чист воздух…

Граѓаните против бетонската треска во Општина Аеродром! #УрбанистичкиХаос #БетонскаЏунгла #ГрадежнаМафија#Гетоизација Групата...

Црна хроника

Тешка сообраќајка ноќеска во Аеродром: „Ауди“ излетало во спротивна лента и удрило во такси возило, таксистот загинал на лице место

Возач на такси возило почина, а едно лице е потешко повредено во сообраќајната незгода што се случи ноќеска на...

Top