четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Архива по таг: оливер спасовски

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Спасовски треба да ги елиминира професионалците кои работеа на случаи против криминалците и наркодилерите блиски до Заев

Зоран Заев и СДС најавуваа департизација и деполитизација на институциите и државниот апарат додека беа во опозиција,...

Top