среда, 13 декември 2017 | Вести денес: 74 ново

Архива по таг: обезбедување

Македонија

Оливер Спасовски побарал и користи полициско обезбедување и две возила од МВР, а зад себе ја има само неуспешната акција во Липково

Оливер Спасовски во македонската политичка историја, како министер, ќе биде запаметен по три работи: стана министер...

Top