понеделник, 20 февруари 2017 | Вести денес: 14 ново

Архива по таг: никола тодоров

bitola proslava vmro narod
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ останува на ставот искажан во прогласот: Судиите ја уважија тужбата на СДСМ донесоа противправна одлука водена од политички мотиви (ВИДЕО)

СДСМ ќе се обиде да таргетира точно определен број гласачи преку кои сака да ги фалсификува изборите од 11 декември...

Top