недела, 22 јули 2018 | Вести денес: 36 ново

Архива по таг: негативна енергија

Живот

Се во домот оди некако надолу, постои напнатост и нервоза во семејството…Еве како да ја откриете „негативната енергија“ во домот (видео)

Без разлика на тоа дали верувате во “негативна енергија” или не, сепак, таква “лоша” енергија може да биде присутна...

Top