петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 112 ново

Архива по таг: мост

Свет

Ги предупредил дека може да дојде до катастрофа, но никој не се јавувал на телефон: Инженер 2 дена пред рушењето на мостот оставил страшна гласовна порака!

Инженер оставил гласовна порака два дена пред рушењето на мостот во Мајами, во која предупредил дека е пронајдено...

Top