вторник, 12 декември 2017 | Вести денес: 0 ново

Архива по таг: избори

Македонија

Кутлешовски: Георгиевски свесен за извесниот пораз во Гази Баба, принудува вработени во Агенцијата за Катастар да се вклучат во кампањата (видео)

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека кандидатот за градоначалник на Гази Баба од СДСМ, Борис Георгиевски, свесен за слабата...

Top