вторник, 25 април 2017 | Вести денес: 0 ново

Архива по таг: за заедничка македонија

zzm-dozd4-768x426
Македонија

Љубовта кон татковината посилна од дождот: Со чадори во рацете поддржувачите на „За заедничка Македонија“ и денес излегоа во огромен број

Ниту силниот дожд попладнево не беше пречка огромен број на граѓани да излезат на улиците во Скопје и да маршираат...

Top