сабота, 20 јануари 2018 | Вести денес: 44 ново

Архива по таг: затвореник

Македонија

Почина затвореник од Идризово, никој не презема одговорност: Заев, Спасовски, Таравари и Хелсиншки ги штитат директорите Костов и Махмути

Четврти ден институциите молчат за смртта на затвореникот В.К., кој од засега непознати причини почина на десетти...

Top