недела, 24 јуни 2018 | Вести денес: 78 ново

Архива по таг: жерновски

Скопје

ВМРО-ДПМНЕ: Заев вети дека нема да го блокираат референдумот за доселување на мигрантите или сепак тоа се покажа како уште една голема невистина?

„Дали господин Зоран Заев и СДС уште еднаш ја изманипулираа целокупната јавност? Иако Заев вети јавно пред целокупната...

Top