недела, 28 мај 2017 | Вести денес: 33 ново

Архива по таг: Голема Албанија

474723-shokantno-eve-od-kade-pochnuva-platformata-od-tirana
Македонија

Македонија е мртва, Србја е следна: Албанизацијата и распадот на Македонија разработени пред 10 години во „Платформа за Природна Албанија“

Кочо Данај е името на авторот на книгата “Платформа за Природна Албанија”, која издадена во 2009 година и има...

Top