сабота, 23 јуни 2018 | Вести денес: 25 ново

Архива по таг: германија

Црна хроника

Камионот цел ден го ваделе од насипот, штета над 200 илјади евра: Фотографии од сообраќајката во која Македонец излета од пат во Германија

Македонски возач на камион со бугарски таблички пред две недели беше дел од верижен судир со уште две патнички...

Top