недела, 17 јуни 2018 | Вести денес: 113 ново

Архива по таг: ВМРО- ДПМНЕ

Македонија

Мицкоски со аманет до синовите: Кога ќе чекорите во животот, бидете горди, со исправена глава, борете се за вашата втора мајка Македонија

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО ДПМНЕ на синоќешниот митинг пред Владата каде што побара предвемени парламентарни...

Top