вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 30 ново

Архива по таг: владимир путин

Свет

Путин нема да ги финансира предновогодишните забави на државните фирми:Колку сакаат нека трошат, но тоа нека си го платат од својот џеб!

Владимир Путин ги разочара Русите пред новогодишните празаници со изјавата дека ако сакаат да се забавуваат вработените...

Top