понеделник, 24 јули 2017 | Вести денес: 0 ново

Архива по таг: видео

Економија

Милошоски: Ако се има политичка воља новата влада со ребалансот ќе оддели 2 милиони евра за обештетување на граѓаните на Охрид,Ресен и Струга

Пратеникот Антонио Милошоски му се обрати на својот колега пратеник од редовите на СДСМ Томислав Тунтев ,, Недостојно...

Top