вторник, 12 декември 2017 | Вести денес: 125 ново

Архива по таг: бранко тричковски

Македонија

Нервозата кулминира, соросоидите удираат ниско: Одведете ги штетниците и крлежите од администрацијата да чистат канали за леб, млеко и чварки

Бранко Тричковски и Оливера Трајковска со омаловажувања за административните работници дека работат во државни...

Top