среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 36 ново

Архива по таг: анкета

Македонија

Анкета на ИПИС: Мнозинството смета дека политичката ситуација се влошува, граѓаните гледаат излез од кризата во нови предвремени избори

Дури 54,5 отсто од македонските граѓани сметаат дека политичката ситуација во Македонија дополнително се влошува....

Top