недела, 17 декември 2017 | Вести денес: 85 ново

Архива по таг: албанци

Македонија

Инфомакс: СДСМ ги мобилизира Албанците за да предизвика судир во вторник – Пресретната „Вибер“ комуникација со повици за војна пред Собрание!

Пресретната е скандалозна комуникација на „Вибер“ меѓу функционер на СДСМ во Арачиново и членови на локалниот...

Top