среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 109 ново

Archive: Страница 9

Црна хроника

Потресно сведоштво на полицаецот од Свети Николе: Активисти на СДСМ ми ја каменуваа куќата, ме тепаа и ми ја демолираа колата (ВИДЕО)

  Министерството за внатрешни работи вчера информираше дека полициски службеник, кој не бил работно ангажиран,...

Top