петок, 20 јануари 2017 | Вести денес: 112 ново

Archive: Страница 10

vodici-krst
Македонија

Да го поттикнеме најдоброто во нас и кај нашите сограѓани, независно од нивната етничка, верска, јазична и идеолошка припадност

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов, по повод големиот христијански празник Богојавление – Водици,...

Top