сабота, 25 март 2017 | Вести денес: 57 ново
aquarius_red_transperentbg
Дневен хороскоп за: петок, 24.03.2017

Водолија 21.1. - 19.2.

Не се залажувајте дека ничиј ветувања се доволна гаранција за работен-финансиски успех, поголемиот дел од работите може да ги остварите без влијание од страна. Некој ќе ве изненади на малку непријатен начин или без објаснување за своите постапки. Подобро е да прифатите некоја идеја на партнерот, отколку да започнувате расправија или да правите нова љубоморна сцена. Допуштете да ви се искристализираат чувствата.

Сугестија: Избегнувајте ја неумереноста или нездравата исхрана.

Top