сабота, 25 март 2017 | Вести денес: 55 ново
libra_red_transperentbg
Дневен хороскоп за: петок, 24.03.2017

Вага 24.9. - 23.10.

Очекувате големи промени во својата околина, но реалноста изгледа поразлично. Препуштете на другите да се натпреваруваат  во работите кои го надминуваат вашето знаење или професионално искуство, залудно ја расејувате својата креативна енергија. Не можете да игнорирате нечие присуство или улога, поради тоа посветете внимание на идеја која ја предлага блиска личност. Понекогаш нешто не изгледа доволно добро додека не се проба.

Сугестија: Ќе ви одговара диетална исхрана.

Top