сабота, 25 март 2017 | Вести денес: 69 ново
sagittarius_red_transperentbg
Дневен хороскоп за: петок, 24.03.2017

Стрелец 23.11. - 21.12.

Претерувате во својата креативна љубопитност или во потребата да се вплеткувате во нечиј работни планови. На негативните коментари не треба да одговарате по сличен принцип, бидете мудри. Размислете за варијанта на помирување со личноста за која ве врзуваат различни интереси. Сентиментално сте разположени и имате големи очекувања, но како да ви недостасува шанса да ги изразите своите намери.

Сугестија: Потребна ви е релаксација и опуштање.

Top