сабота, 25 март 2017 | Вести денес: 51 ново
scorpio_red_transperentbg
Дневен хороскоп за: петок, 24.03.2017

Скорпија 24.10. - 21.11.

Доколку ве иритира нечие непрофесионално однесување или присуство, избегнувајте нови конфликти со таа личност. Премногу ароганција од ваша страна може да го искомпликува заедничкиот договор за службена-финансиска соработка. Ви се чини дека не добивате доволно емотивно внимание и поддршка од партнерот, размислете што е вистинската причина. Можеби некаде имате потфрлено или премногу брзо донесувате заклучоци.

Сугестија: Опуштете се во пријатно друштво и со омилена забава.

Top