сабота, 25 март 2017 | Вести денес: 67 ново
cancer_red_transperentbg
Дневен хороскоп за: петок, 24.03.2017

Рак 22.6. - 22.7.

Доколку сте незадоволни од нечие однесување или одговорите кои ги добивате, потрудете се правилно да корегирате одредени ставови во работењето. Најлесно е вината да ја препишете на другите, но на таков начин ништо не решавате во своја корист. Можеби ви недостасува емотивен флуид и поттик, но нема причиина да се противите на нечиј желби. Партнерот делува расположено и има начин да ве израдува.

Сугестија: Потребно е да ја подобрите својата психо-физичка форма.

Top