вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 109 ново
Дневен хороскоп за: вторник, 29.08.2017

Јарец 22.12. - 20.1.

Сакате да ги промените работните околности и не посветувате внимание на личноста која ве замара со критизерска приказна. Не можете сите да ги задоволите, но се што правите со позитивна тенденција остава добар впечаток на вашите соработници. Ослободете се од некои „емотивни кочници“ во согласност со личните потреби, покажете добра волја и приредете некоја омилена забава за двајца.

Сугестија: Уживајте во убавите работи, опуштете се.

Top